Hakkımızda


KURUMSAL TEMEL ÖNCELİKLER

Ailemiz1979 yılında kimyevi maddeler ticaretine İstanbul Tahtakale’de başlamış, Galata’da devam etmiş ve Pangaltıda sürdürmüştür. GalataKimya Anonim Şirketi aşağıdaki birikimler ve ilkeler devamlılığında kimyasal hammaddeler piyasasında Ticari Mümessillik Faaliyeti yapmak üzere İstanbul’da kurulmuştur.

Ailemizin piyasa gerçekleri ve ticaretin genel kuralları doğrultusunda müşteri memnuniyeti ilkeleri ile sürdürdüğü sektörel birikimlerini, bizler GalataKimya Anonim Şirketi olarak devam ettirmekteyiz. Yerel ve bölgesel ticaret alanımız başta Türkiye olmak üzere; Balkanlar, Kafkaslar, Ortadoğu ve Doğu Akdeniz ülkeleridir.

Ticari bilgi ve tecrübemiz 1979 yılından bu yana kimyasal hammaddeler piyasasında deneyimli uzman ve danışman kadrolardan oluşmaktadırŞirketimizin temel kuruluş amacı dünyaca saygın kimya şirketlerinin ürettiği kimyasal hammaddelerin Türkiye Tek Yetkili Ticari Mümessilliğini yapmaktır.

GalataKimya Anonim Şirketi Ticari mümessillik hedeflerini geliştirip gerçekleştirmek ve planlarına ulaşma yolunda, gerek mümesilliği alınacak üreticiler ve gerekse müşteriler hakkında kapsamlı bilgilere sahip uzman ve profesyonel insan kaynağını en değerli varlık unsuru olarak kabul etmektedir

Bu düşünceyle birlikte bilgi, tecrübe pozitif enerji ve mükemmel hizmet anlayışı doğrultusunda ticari mümessilliğimizi sürdürmekteyiz. Ürün portföyünü geliştirip tedarik kanallarını genişletmek, kimyasal hammaddelerdeki stratejik ortaklıklarımızı; müşterilerimizin beklentilerine cevap verecek tarzda oluşturmaya çalışmak, misyonlarımız arasındadır.

TEMEL DEĞERLER

Aşağıdaki temel önceliklerimiz ile kimyasal hammadde piyasasında sağlam bir yer elde edeceğimize inanıyoruz.

*Yüksek kalite standartlarını oluşturmak

*Rekabet edilebilir fiyatları yakalamak

*Teknik destek ve tanıtım hizmetlerini sunmak

*Değişen kimyasallar ve global üreticiler hakkında derin bilgiler paylaşmak*

Uluslararası piyasalarda global çözümler sunmak .

Diğer taraftan;gelecek yıllar içerisinde elde edeceğimiz ticari başarılarımızın temel değerlerini bugünden şöylece açıklayabiliriz. Mümessilliğini yapacağımız üreticiler ile müşterilerimize karşı sorumluluk bilinci içinde samimiyet ve içtenlikle hareket edeceğiz.Mal temin ettiğimiz üreticilerin bize güven göstermelerini sağlamak için doğru ve tam bilgileri zamanında vererek çok çalışıp malların satışını sağlayacağız.Müşterilerimizin ve partnerlerimizin tercih ettiği iş ortağı olabilmek için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Müşterilerimizin tüm satın alma süreçlerinde müşteri memnuniyeti odaklı olmak üzere açıklık ve şeffaflık içinde olacağız. Kalite ve fiyat beklentilerine istikrarla karşılık vermek daima ilk önceliğimiz olacaktır.Uluslararası ticari ve üretim faaliyetlerinde değişen temayüller kimyasal hammadde satışı veya tedariklerinize yön vermek için sizlere planlarınızda yardımcı olmayı 35 yılı aşan yöneticilerimizin güvenilir ticari bilgi ve tecrübeleri ile garantiliyoruz.

Yukarıdaki ilkelerimize sıkı sıkıya bağlı kalacağımızı tüm çalışanlarımızın tamamının desteği, heyecanı ve kararlılığı içinde peşinen taahhüt etmekteyiz.